آکادمی ثبت مرکب

دفتر کرج

اندیشه، فاز ۲

دفتر تهران

خیابان شیخ بهایی

تماس مستقیم

۰۹۱۲۷۲۸۱۱۳۸

ورود به سایت

لوگو ثبت مرکب

آکادمی ثبت مرکب

سازمان امور مالیاتی

آموزش-حسابداری

دوره حسابداری بازار کار فشرده با مدرک معتبر

آکادمی ثبت مرکب برگذار کننده بهترین دوره های حسابداری ویژه بازار کار از مقدماتی تا پیشرفته همراه با دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای قابل ترجمه می باشد. یادگیری ۰ تا ۱۰۰ دوره حسابداری ویژه بازار کار به صورت اصولی در این دوره تضمین شده است. ضمن این که دوره حسابداری آکادمی ثبت مرکب دارای مزایای زیر نیز می باشد.


• امکان شرکت در کلاس ها به صورت حضوری و آنلاین
• امکان پرداخت شهریه اقساطی
• امکان ارتباط با استاد در همه زمان ها
• آزمون آنلاین رایگان برای هر بخش حسابداری و دریافت کارنامه
• دریافت جزوه رایگان
• معرفی به کار در صورت رضایت دانشجو
• دسترسی رایگان به تعداد زیادی منابع آموزشی حسابداری به صورت فیلم و نمونه سوال

ما در آکادمی ثبت مرکب به صورت گام به گام از مقدماتی تا پیشرفته همراه شما هستیم و مباحث حسابداری بازار کار را کامل و فشرده همراه با حل صد ها نمونه سوال مختلف تدریس خواهیم کرد. رضایت ۱۰۰ درصدی دانشجویان ما ضامن حرف ماست و دوره حسابداری فرصت یادگیری به صورت فشرده و اصولی حسابداری در کنار ملحق شدن به خانواده آکادمی ثبت مرکب و بهره مندی از مزایای آن می باشد.

برترین آموزشگاه حسابداری در تهران

آموزش صفر تا صد حسابداری در آکادمی ثبت مرکب
با اعطای مدرک حسابداری بین المللی فنی و حرفه ای
دوره های حسابداری آکادمی ثبت مرکب ویژه استخدام و اشتغال به کار می باشد. از همین رو، بعد از گذراندن دوره آموزش حسابداری نگرانی بابت کارهای مرتبط با حسابداری شخصی و شرکتی نخواهید داشت لـذا:
هر آنچه که مورد نیاز شما است آموزش داده خواهد شد نگران نباشید!
اگر به دنبال دوره حسابداری هستید، حتما دوره حسابداری بازار کار فشرده با مدرک بین المللی آکادمی ثبت مرکب را انتخاب کنید. ما برگزار کننده بهترین کلاس حسابداری تهران هستیم. آموزش حسابداری بازار کار در کنار دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای. جواب سوال کلاس حسابداری کجا برم همینجاست.

ارائه مدرک حسابداری فنی حرفه ای

از آنجا که آکادمی ثبت مرکب زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای مشغول به کار است، بعد از گذرندان کامل دوره حسابداری بازار کار، همه دانش پذیران می توانند دو نوع مدرک معتبر حسابداری قابل ارائه به شرکت ها و سازمان های مختلف دریافت کنند.
فراموش نکنید که یکی از بزرگترین مزایابی شرکت در دوره حسابداری فنی و حرفه ای دریافت مدرک حسابداری بین المللی است. مدرکی که قابل ترجمه بوده و برای مهاجرت شما تاثیر گذار است.
مدرک حسابداری فنی حرفه ای بعد از اتمام دوره حسابداری فنی حرفه ای به کارآموزان اعطا میشود و افراد میتوانند با استفاده از این مدرک سریع تر وارد بازار کار شده و کسب درآمد داشته باشند.
دوره حسابداری فنی حرفه ای یک مدرک بین المللی قابل ترجمه میباشد که میتوان از مزایا آن برای مهاجرت به کشور های خارجی نیز بهره برد.
آموزش حسابداری همراه با استخدام از دیگر ویژگی های آکادمی حسابداری و مالیات ثبت مرکب است که شما میتوانید بعد از اتمام دوره این اطمینان را داشته باشید که هرآنچه برای استخدام شدن نیاز است بدانید به شما آموزش داده شده است.

با شرکت در دوره حسابداری فنی حرفه ای ویژه بازار کار آکادمی ثبت مرکب ، علاوه بر یادگیری حسابداری مقدماتی، حسابداری حقوق و دستمزد، نرم افزار های حسابداری، لیست بیمه و اظهارنامه مالیاتی، ۲ مدرک فنی و حرفه ای دریافت نمایید. مدرک حسابداری رایانه کار مالی و مدرک حسابداری حقوق و دستمزد.
کارآموزان دوره جامع حسابداری ویژه اشتغال به کار، طی یک دوره فشرده در مدت کمتر از 2.5 ماه می توانند با تمام مباحث حسابداری آشنا شده و با دریافت جزوات و فیلم های کمک آموزشی، مدرک معتبر حسابداری را از سازمان فنی و حرفه ای اخذ نمایند. مدرکی معتبر، قابل ترجمه و بین المللی. در کنار همه اینها آکادمی ثبت مرکب امکان پرداخت اقساطی شهریه را نیز برای کارآموزان خود فراهم آورده است.
به یاد داشته باشید، مدیران شرکت ها معتبر برای استخدام افراد مور نیاز خود، فقط به تخصص و مدرک معتبر آنها توجه خواهند کرد. این دو مهم را ما به شما هدیه خواهیم کرد.

مخاطبین دوره حسابداری فنی حرفه ای

آموزش حسابداری ویژه استخدام، یک کارگاه آموزش حسابداری عملی است که برای افراد جویای کار طراحی گردیده است لذا تمام کسانی که قصد استخدام شدن در سمت های شغلی مرتبط با حسابداری، جزء مخاطبین این دوره هستند.
همچنین علاوه بر افراد جویای کار حسابداری اشخاصی که صرفا نیاز به دانش فنی در رابطه با حسابداری و زیر مجموعه های این رشته دارند نیز می توانند در این دوره جامع شرکت کنند.

آینده شغلی رشته حسابداری

هر روزه تعداد شرکتهایی که ثبت میشوند رو به رشد است و هریک از این شرکت ها نیاز به حسابدار دارند به همین دلیل به راحتی می توان نتیجه گیری کرد که چه تعداد موقعیت شغلی منتظر فارغ التحصیلان رشته حسابداری از آکادمی ثبت مرکب می باشد.
رشته حسابداری از نظر اشتغال در صدر همه رشته ها قرار دارد چون همه شرکتها موسسات، سازمانها، ارگانها و حتی فروشگاه ها هم به حسابداری نیاز دارند لذا آینده شغلی رشته حسابداری بسیار روشن است.
شرکتهایی که در حال توسعه هستند نیز به به جمع تقاضا کنندگان حسابدار اضافه میشوند این بازار آنقدر ظرفیت دارد که اگر حسابدار با دانش حسابداری ویژه بازار کار آشنا باشد بیکار نخواهد ماند. شما می توانید در خصوص بررسی کامل آینده شغلی رشته حسابداری مقاله و نوشته زیر و سایر مقالات بهترین سایت حسابداری ایران را مطالعه نمایید.
اگر دوست دارید در خصوص آینده شغلی رشته حسابداری بیشتر بدانید حتما بررسی تخصصی آینده شغلی رشته حسابداری به همراه ذکر معایا و معایب این رشته، مقاله جامع مشکلات شغل حسابداری را مطالعه کنید. همچنین برای اطلاع بیشتر در مورد حسابداری می توانید مقاله برای رشته حسابداری چه درس هایی باید قوی باشد را نیز مطالعه کنید.

راه حل استخدام فارغ التحصیلان رشته حسابداری

از آنجا که فاصله دانش تئوری و دانشگاهی با عملی بسیار زیاد است بنابراین صرفا با معلومات دانشگاهی نمی‌توان وارد حوزه اشتغال گردید. و مشکل بیکاران رشته حسابداری عمدتا نداشتن دانش کاربردی است.
باید گفت که حسابداری هم مانند همه حرفه ها باید از پله اول شروع شود. که اصولا به آن آموزش حسابداری کاربردی گفته میشود.
منظور از حسابداری کاربردی اینست که، کارآموز حسابداری بتواند پس از دوره حسابداری، امور شرکت را در سطح مقدماتی انجام دهد. که این امر معمولا بعد از گذرندان دوره های دانشگاهی مهیا نمی شود و نیاز به داشتن دانش فنی بیشتر می باشد به همین دلیل آکادمی ثبت مرکب دوره جامع حسابداری ویژه استخدام در بازار کار را ایجاد کرده است که دانشجو بلافاصله بعد از گذراندن دوره بتواند مستقیما با مدرک دوره حسابداری در شرکت ها مختلف استخدام شود.
نتیجه ؟ دانش عمومی و دانشگاهی معمولا برای استخدام کافی نیست و نیاز به یادگیری و تجربه بیشتری است پس منتظر نمانید و همین حالا سطح علمی خود را بالا ببرید و استخدام شوید.
برای آگاهی از میزان دانش خود در حسابداری می توانید هم از آزمون آنلاین حسابداری و هم از نمونه سوالات حسابداری مقدماتی با پاسخ آکادمی حسابداری ثبت مرکب استفاده کنید.
شیوه‌های آموزش حسابداری ویژه بازار کار در آکادمی ثبت مرکب
یکی از متداول ترین سوالات در مورد انواع دوره های حسابداری میباشد زیرا شرایط شرکت در کلاس های حسابداری برای افراد متفاوت میباشد و پیدا کردن آموزشگاهی که انواع دوره های حسابداری را برگزار کند کمی دشوار میباشد.
در آکادمی حسابداری ثبت مرکب برای کمک به رفاه حال کارآموزان انواع دوره های حسابداری برای کارآموزان دور و نزدیک در نظر گرفته شده است و افراد میتوانند در دوره های حضوری و مجازی شرکت کرده و مدرک معتبر فنی حرفه ای دریافت کنند.
• آموزش حسابداری از طریق بسته‌ های آموزشی
• آموزش مجازی حسابداری
• آموزش حسابداری از طریق کتاب‌ های الکترونیکی (eBOOK)
• از طریق برگزاری کلاس آموزشی حضوری و آنلاین
• کلاس های حسابداری خصوصی و عمومی حضوری
شما پس از گذراندن دوره آموزش حسابداری ویژه بازارکار در آکادمی ثبت مرکب ، گواهینامه بین المللی دریافت خواهید کرد، که در استخدام، ارتقا شغلی و مهاجرت شما بسیار مفید خواهد بود.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رشته حسابداری می توانید به وبلاگ ثبت مرکب مراجعه نمایید.

با ما همراه باشید