آکادمی ثبت مرکب

دفتر کرج

اندیشه، فاز ۲

دفتر تهران

خیابان شیخ بهایی

تماس مستقیم

۰۹۱۲۷۲۸۱۱۳۸

ورود به سایت

لوگو ثبت مرکب

آکادمی ثبت مرکب

سازمان امور مالیاتی

درباره ما

آکادمی ثبت مرکب

آکادمی ثبت مرکب در سال 1400 به عنوان یک واحد مستقل و به منظور ارائه خدمات مالی و مالیاتی و حسابرسی اشخاص حقیقی و حقوقی و همچنین ارائه مشاوره‌های بازار سرمایه برای اشخاص و کسب‌وکارها، از درون آکادمی کیوان اسکندری به‌وجود آمد.

آکادمی-کیوان-اسکندری-ثبت-مرکب
تاریخچه آکادمی ثبت مرکب

 کیوان اسکندری مشاور مالی و وکیل مالیاتی  می‌باشد و سال‌ها در زمینه مشاوره‌های مالی و مالیاتی تجربه علمی و عملی دارند. رشته کارشناسی حرفه‌ای تولیدات و خدمات صنعتی از دانشگاه علمی و کاربردی مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری از دانشگاه آزاد با موضوع پایان نامه بررسی تاثیر سلامت مالی و شوک‌های جریان نقدی بر رتبه اعتباری شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران (examining the effects of financial health and cash flow shocks on the credit rating of listed companies in tehran stock exchange)؛
ایشان در طول سال‌های تحصیل همزمان مشغول به فعالیت به عنوان مدیر و مشاور مالی و مالیاتی در رشته تخصصی بوده که این امر گام مهمی در جهت پیشرفت روزافزون و پیشبرد اهداف‌شان بوده است.
کیوان اسکندری بنیانگذار آکادمی ثبت مرکب می‌باشند و به عنوان عضو انجمن حسابداران خبره، عضو انجمن حسابرسان داخلی ایران و همچنین مشاور مالی و مالیاتی شرکت‌های بزرگ پیمانکاری، نفت و گاز، راه و ساختمان، شرکت‌های تولیدی، موسسات دولتی و بسیاری از سازمان‌های دیگر فعالیت دارند.
ایشان به عنوان مدرس و سخنران در بخش‌های حسابداری، مالیات، کسب و کار، سرمایه‌گذاری، تامین مالی و مدیریت مالی در همایش‌ها، سمینارها و دوره‌های تخصصی بسیاری برای مدیران عامل و اعضاء هیئت مدیره، کارشناسان و کارشناسان ارشد سازمان‌ها و موسسات معتبر، تجربه و تخصص خود را ارائه داده تا در جهت پیشرفت و توسعه کشور گامی اساسی بردارند.

آکادمی ثبت مرکب نیز باتوجه به تقاضای بازار و اشخاص حقیقی و حقوقی که دچار درگیری‌های مالی و مالیاتی هستند، به‌منظور ارائه خدمات به این عزیزان کار خود را آغاز نمود.

ما در آکادمی ثبت مرکب خرسندیم که تاکنون توانسته‌ایم به بسیاری از اشخاص و کسب‌وکارها با مشاوره‌های دقیق و علمی و عملی خود کمک نماییم تا گره از مشکلات حسابداری و درگیری‌های مالیاتی خود باز نمایند.

برخی از مشتریان آکادمی

شما نیز می‌توانید از خدمات ما بهره ببرید. با ما در تماس باشید.