آکادمی ثبت مرکب

دفتر کرج

اندیشه، فاز ۲

دفتر تهران

خیابان شیخ بهایی

تماس مستقیم

۰۹۱۲۷۲۸۱۱۳۸

ورود به سایت

لوگو ثبت مرکب

آکادمی ثبت مرکب

سازمان امور مالیاتی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت همکاران سیستم

نرم افزای ساده و قدرتمند برای حسابداری و مدیریت فروشگاه در صنوف مختلف

امکانات پیشرفته با کاربری ساده

دشت همکاران سیستم نرم افزاری برای حسابداری و مدیریت فروشگاه‌ در صنوف مختلف است. این نرم افزار امکانات پیشرفته‌ای را با کاربری ساده برای افزایش سرعت عملیات، کاهش خطاهای انسانی و محاسبه دقیق سود و زیان فروشگاه در اختیار شما قرار می‌دهد.

دشت روی کامپیوترهای ویندوز قابل اجرا است و با توجه به امکانات مورد نیاز شما در سطوح پایه، استاندارد و پیشرفته در نسخه‌های عمومی و تخصصی صنفی ارائه می‌شود.

تصاویر نرم افزار

زیر سیستم‌های تکمیلی برای مدیریت و حسابداری پیشرفته فروشگاه

حسابداری جامع فروشگاه

ارسال و دریافت پیامک

وب‌سرویس فروشگاه اینترنتی

فروش و خدمات پس از فروش در سراسر ایران

در هر کجای ایران که باشید، نمایندگان فروش دشت همکاران سیستم برای دموی رایگان نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت به شما بسیار نزدیک هستند. در جلسه دمو می‌توانید علاوه بر آشنایی با امکانات کامل و کاربری آسان دشت از مشاوره متخصصین با توجه به شرایط کاری و نیازهای ویژه فروشگاه خود بهره‌مند شوید.

خدمات پس از فروش دشت همکاران سیستم پس از فعالسازی نرم‌افزار به مدت یکسال رایگان است و پس از پایان دوره یکساله باید برای تمدید پشتیبانی اقدام فرمایید.

دشت روی کامپیوترهای ویندوز قابل اجرا است و با توجه به امکانات مورد نیاز شما در سطوح پایه، استاندارد و پیشرفته در نسخه‌های عمومی و تخصصی صنفی ارائه می‌شود.

دانلود رایگان دفترچه راهنمای نرم افزار صندوق فروشگاهی

در این دفترچه می‌توانید راهنمای خرید بهترین نرم افزار صندوق فروشگاهی متناسب با نیازهای خودتان را مطالعه بفرمایید. همچنین اطلاعات تکمیلی در خصوص نرم افزار حسابداری فروشگاهی دشت همکاران سیستم را رایگان دانلود کنید.

مورد اعتماد صنوف مختلف

سال‌هاست که برای حسابداری و مدیریت فروشگاه‌های معتبر همراهشان هستیم. در حال حاضر بیش از هزاران فروشگاه معتبر در سرتاسر ایران با نرم‌افزار دشت همکاران سیستم بهره‌وری فروشگاه‌شان را افزایش داده‌اند. برخی از فروشگاه‌هایی که در صنوف مختلف به ما برای خلق داستان موفقیشان اعتماد کرده‌اند: